Aktualizacja: 10.02.2018

Zapraszamy na Facebooka!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe informacje. http://www.facebook.pl/kontrkulturaband Zaglądajcie też do działu koncerty


Aktualizacja: 2.02.2016

Rok 2016 z płytą w tle

No dobra, żeby nie było, że zapadliśmy w jakiś sen zimowy, to mamy dla Was kilka informacji. Po pierwsze zaczynamy nowy rok i już wiadomo,że będzie to dla nas rok pracowity. Ogłaszamy wszem i wobec, że w przyszłym tygodniu, zaczynamy nagrywać nową płytę! Materiał jest już dobrze ograny więc powinno pójść dobrze. Jednocześnie zapraszamy na koncerty, których kilka się szykuje w najbliższym czasie. Będziemy na bieżąco informować Was co i jak, więc zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku.


Aktualizacja: 08.01.2015

Witamy w nowym roku!

Zapraszamy do śledzenia działu koncerty i profilu na facebooku, gdzie będą pojawiały się najświeższe informacje koncertowe i nie tylko. Pracujemy nad nowym materiałem i robi się coraz ciekawiej ;)


Aktualizacja: 05.01.2014

10-lecie !!!

W tym roku obchodzimy swoje 10-lecie, więc możecie spodziewać się kilku niespodzianek. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na facebooku.


Aktualizacja: 07.08.2013

Teledysk !!!

Zapraszamy was do oglądnięcia klipu do piosenki "Na gruzach świata". Zdjęcia zostały zrealizowane w Tactic Games Zone w Krakowie, a realizacją zajął się Konrad Motłoch.
Aktualizacja: 26.02.2013

Zapraszamy na koncery !!!

Już 9 marca, w Limanowej rozpoczynamy wiosenną częć trasy promującej naszą płytę.
Zagramy w kilku miejscach w Polsce i na Słowacji. Jak zwykle będziemy dzielić scenę
z zaprzyjaźnionymi zespołami. Tym razem będą to Krasz, Nofa oraz zakręcony słowacki skład
Náhodní Známi. Do zobaczenia !!!Aktualizacja: 24.09.2012

Płyta już dostępna!

Z radością informujemy Was, że od dnia dzisiejszego jest juz dostępna nasza płyta! Możecie ją zamówić na naszej stronie oraz poprzez sklep internetowy naszego wydawcy. Oprócz płyty tradycyjnej (opakowanie digipack wraz z 8 stronicową książeczką z tekstami i ilustracjami), możecie również kupić płytę w formacie MP3, poprzez serwis Soundpark. Płyty oraz inne gadżety (koszulki, przypinki itp.) będą do kupienia na naszych koncertach, na które Was z tego miejsca zapraszamy.Aktualizacja: 27.08.2012

Utwór do posłuchania!

Zapraszamy Was do przesłuchania ( i w sumie do obejrzenia) jednej z piosenek, z nadchodzącej płyty. Utwór sie nazywa "Moja ojczyzna". Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Autorem grafiki wykorzystanej w "filmiku" jest oczywiście Piotrek Marzec ;)Aktualizacja: 21.08.2012

Płyta nagrana i gotowa do wydania !

Już w połowie września, nakładem Lynx Music ukaże się nasza płyta zatytułowana "Poza Dobrem
i Złem". Znajdzie się na niej 10 utworów utrzymanych w klimacie punk rock/metalu z elementami psychodelii. Mamy nadzieję, że krążek przypadnie Wam do gustu i spotkamy się na koncertach. Na naszym facebooku będą pojawiać się gorące njusy, związane z wydaniem płyty, więc zapraszamy do śledzenia naszego profilu.


Aktualizacja: 18.05.2012

Nagrywamy płytę !!!

Już w najbliższy poniedziałek (21.05) rozpoczynamy nagrywanie płyty ! Po tygodniach szlifowania materiału na próbach, wchodzimy do studia Lynx Music, gdzie planujemy nagrać 9-10 utworów. O postępach będziemy Was informować na bieżąco.


Aktualizacja: 29.03.2012

Witamy po przerwie !!!

Witamy na naszej nowej stronie! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu ;) Autorem grafiki jest Piotrek Marzec, któremu serdecznie dziękujemy za udostępnienie nam swoich prac. Obiecujemy, że strona będzie na bieżąco aktualizowana informacjamio tym, co u nas słychać. Tak a propos, to słychać dosyć sporo. Szczególnie na próbach,
na których pracujemy nad kawałkami, które planujemy umieścić na naszej nadchodzącej płycie. Więcej szczegółów podamy wkrótce.